Ms okna

Więcej...

MS Evolution Pasywne

Więcej...

Okna MS evolution [82]

Więcej...

Okna MSline+

Więcej...

Okna PCV TYTANOWEtermo

Więcej...

Okna PCV Wood Look

Więcej...

Okna PCV MSline

Więcej...

Okna N.ergo

Więcej...

Okna Tarasowe

 
Więcej...

Drzwi Wejściowe


MS evolution [pasywne] to nowa linia okienna, która jest kontynuacją cenionych przez Klientów okien MS evolution, które dzięki zastosowaniu naszych nowatorskich wzmocnień termicznych SteelPUR® uzyskały certyfikat niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim zezwalający na ich montaż w domach pasywnych

  

Wzmocnienia termiczne SteelPUR® oprócz ekstremalnych parametrów termicznych, nadają oknom wyprodukowanym z niemieckich 6­komorowych profili PVC SALAMANDER w klasie A, szerokości 92 mm ­ większą sztywność i wytrzymałość niż przy zastosowaniu tradycyjnych wzmocnień stalowych.

Więcej...

Dużo, dużo cieplej...

Najnowsze okna MS evolution [82] chronią Państwa domy przed utratą ciepła, dając jednocześnie większe doświetlenie wnętrz dzięki nowatorskim szybom. MS evolution [82] to zdecydowanie okna 100% PREMIUM, dla ceniących ciepło i ciszę oraz realne oszczędzanie energii. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, o które dbamy nie mniej niż o termikę czy design.

Zaokrąglona linia masywnych profili PVC w klasie A spełnia najwyższe standardy jakości.

Więcej...

Na fali zmian...

Okna MSline+ zbudowane są w oparciu o najnowszy innowacyjny system PVC niemieckiej marki SALAMANDER bluEvolution 82.

Nowe 6­komorowe profile o szerokości 82 mm pozwalają osiągnąć w nowych oknach dużo lepsze parametry termiczne niż w systemach o szerokości 70 mm.

Więcej...

Okna PCV TYTANOWEtermo stylowo godzą potrzebę bezpieczeństwa i ciepła z pięknem. Innowacyjna linia okien PCV zaprojektowana z myślą o tych, którzy stawiają najwyższe wymagania energooszczędności i estetyce. Okna wyróżniają się zaokrąglonym obustronnie kształtem profilu skrzydła i wyjątkowymi cechami technicznymi. Doskonałe parametry termoizolacyjne oraz antywłamaniowe okien TYTANOWYCHtermo podnoszą bezpieczeństwo i komfort życia w naszym domu przy zachowaniu unikalnego designu. TYTANOWEtermo to okna najwyższej klasy

 

Więcej...

Okna PCV Wood Look to połączenie estetyki okien drewnianych z zaletami okien PCV. Harmonijne życie w zgodzie z naturą jest dążeniem wielu z nas. Niemniej niewielu na to stać. Nasi technolodzy zaleźli rozwiązanie dla tej "mody na drewno", proponując innowacyjne łączenie ram i skrzydeł, charakterystyczne dla okien drewnianych. Bogata kolorystyka oklein sprawia, że okno PCV idealnie przypomina okno drewniane. Okna Wood Look są doskonałym rozwiązaniem dla budownictwa jednorodzinnego jak i przy renowacjach budownictwa zabytkowego, gdzie wymagana jest zgodność architektoniczna. Żyj w harmonii z naturą, nie rezygnując z korzyści jakie daje nowoczesna technika.

Okna Wood Look produkowane są z niemieckich profili PCV SALAMANDER w klasie A o szerokości 73 mm, a wyglądają jak okna drewniane. Okna dzięki zastosowaniu potrójnej szyby SUPERtermo 0,5 W/m 2K, opatentowanych wzmocnień termicznych SteelPUR®, ciepłych kolorowych ramek CHROMATECH ultra i wyboru 30 kolorowych oklein, oprócz wyglądu drewna mają jedne z najlepszych parametrów termicznych na rynku.

Więcej...

 

Okna PCV MSline łączą w sobie swobodę, radość i ciepło koloru z nowoczesną technologią. Okna PCV MSline, produkowane w zgodzie z najnowszymi technologiami, dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań. Swoboda doboru elementów okna: linii skrzydeł, listew, szprosów, klamek oraz koloru pozwala na uzyskanie oryginalnych rozwiązań. Klasycznych w formie, a niepozbawionych wyjątkowego charakteru. W oknach MSline technologia nabiera barw. Dzięki możliwości dostosowania parametrów termoizolacyjnych oraz funkcjonalnych do potrzeb odbiorcy okna MSline stały się najchętniej kupowanymi oknami PCV.

Okna MSline to uniwersalna i najbardziej rozbudowana linia okienna w ponad 20­letniej historii firmy MS więcej niż OKNA. Produkowane są z niemieckich profili PVC SALAMANDER w klasie A o szerokości 73 mm. Okna wyposażone w potrójną szybę SUPERtermo 0,5 W/m 2K, opatentowane wzmocnienia termiczne SteelPUR® i ciepłe kolorowe ramki CHROMATECH ultra* mają lepsze parametry termiczne i dużo szersze zakresy wykonalności niż inne "ciepłe" i droższe systemy okienne.

Więcej...

Okna N.ergo idealnie spełniają potrzebę wysokiej jakości okien w niskiej, dostępnej cenie. Okna N.ergo powstały w wyniku poszukiwań ekonomicznego rozwiązania dla nowatorskiej stolarki PCV. N.ergo są konsekwencją wyboru najważniejszych cech nowoczesnego okna, jego zalet i najistotniejszych funkcji.

Klasycznie płaska konstrukcja skrzydła połączona z zaokrągloną listwą przyszybową doskonale wkomponowuje się w estetykę większości domów. Solidna budowa okien N.ergo zapewnia bardzo dobre walory użytkowe oraz właściwy klimat w pomieszczeniach. Okna produkowane są z niemieckich 5­komorowych profili PCV SALAMANDER o szerokości 73 mm w klasie B. N.ergo to rzetelny produkt w dobrej cenie!

Więcej...

Tradycyjne, bezpieczne i ciepłe rozwiązania tarasowe

DRZWI TARASOWE PCV to lekkie drzwi służące z reguły jako wyście na taras wykonane na standardowej ramie okiennej i skrzydle tzw. pośrednim 105 lub 115 mm (w MS evolution), w którym można zamontować zasuwnicę z zamkiem i klamkę drzwiową. Standardowe drzwi tarasowe wykonane są jak duże okno balkonowe na ciężkich zawiasach okiennych 120 kg, a dolny profil ramy jest taki sam jak w zwykłym oknie. To co odróżnia drzwi tarasowe od okna balkonowego to szeroki profil skrzydła oraz klamka drzwiowa z wkładką patentową. Drzwi tarasowe mogą być jedno i dwuskrzydłowe ze słupkiem ruchomym. Drzwi tarasowe można wyposażyć w niski ciepły próg aluminiowy o wysokości 20 mm uzyskując nową funkcjonalność. Standardowo drzwi otwierają się do środka pomieszczenia, ale w drzwiach tarasowych MS możliwa jest wersja otwierana na zewnątrz. Drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz z niskim ciepłym progiem aluminiowym to idealny pomysł na zaprojektowanie dużego wyjścia do ogrodu w taki sposób, że skrzydła drzwi otwierają się na taras i nie przeszkadzają w salonie, a niski próg podnosi komfort użytkowania. Takie drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz wyposażone są standardowo w trzy zawiasy drzwiowe BKV utrudniające włamanie. Stosując dwuskrzydłowe drzwi tarasowe można zamknąć projektowany otwór wyjścia na taras o wysokości 2,3 m i szerokości 2,2 m. Przy większych otworach można z powodzeniem zastosować połączone z drzwiami za pomocą systemowych łączników naświetla górne i boczne stałe lub otwierane.

Więcej...

Drzwi zewnętrzne. Wizytówka naszego domu.

Bezpieczne i ciepłe drzwi wejściowe dzięki bogatemu wzornictwu i wyposażeniu nadają indywidualny i niepowtarzalny charakter Państwa domowi. Program drzwiowy MS więcej niż OKNA oparty jest na nowoczesnym niemieckim systemie profilowym bluEvolution 82 mm firmy SALAMANDER wyposażonym w najnowszej generacji austriackie zamki drzwiowe MACO Protect z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa.

Więcej...