Gerard

Gerard Classic

Gerard Diamant

Gerard Heritage

Gerard Milano

Gerard Corona

Gerard Senator

Gerard

Oferowane przez nas gontopodobne blachodachówki Gerard Corona stanowią kolejny etap rozwoju pokryć dachowych z gontu, którego stylowy urok oczarowuje i urzeka od niepamiętnych czasów. Na przełomie XVII i XVIII wieku, kiedy europejskie statki przybijały do Amerykańskich wybrzeży, osadnicy ze Starego Świata przywieźli ze sobą tradycyjne wzornictwo zadaszeń stosowane powszechnie w niemieckich, francuskich i angielskich domach. Dostatek drewna cedrowego, które rozłupywano na gont przy pomocy siekiery, sprawił, że gontowe pokrycia dachowe wkrótce stały się w Ameryce, podobnie jak w Europie, synonimem szyku i elegancji. Była to też inspiracja, aby stworzyć nie mniej efektowne i funkcjonalne blachodachówki gontopodobne.

Nasi projektanci doceniają wartość klasycznych rozwiązań, które na stałe wpisały się do kanonu pokryć dachowych. Dzięki temu, możemy zaoferować nowoczesne blachodachówki gontopodobne Gerard Corona, które posiadają naturalny urok rozwiązań tego typu i jednocześnie spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa, jakości oraz funkcjonalności, jakimi powinien charakteryzować się nowoczesny dach. Nasze gontopodobne dachówki metalowe Gerard Corona to produkt doskonałej klasy, który zapewnia łatwy montaż i niezawodność na długie lata.

Blachodachówka gontopodobna to pokrycie, które zdobywa coraz większe uznanie. Dostarczane przez nas dachówki gontopodobne cieszą się wielką popularnością m.in. w Zakopanem i na Podhalu, gdzie z powodzeniem zastępują drewniany gont. Jesteśmy przekonani, że dachówka gontopodobna Gerard Corona spełni również Twoje oczekiwania – zapraszamy do współpracy!

Kolorystyka:

gerard corona