Gerard

Gerard Classic

Gerard Diamant

Gerard Heritage

Gerard Milano

Gerard Corona

Gerard Senator

Gerard


Gerard® Milano to najnowszy rodzaj dachówki stalowej wykonanej ze specjalną posypką mineralną. W ten sposób otrzymaliśmy unikalną i niezwykle estetyczną dachówkę ceramiczno-metalową. Jest to produkt stworzony w oparciu o opracowaną przez nas specjalistyczną technologię. W swej stylistyce dachówka ceramiczno-metalowa Gerard® Milano nawiązuje do wyglądu dachów tradycyjnych domostw z regionu Morza Śródziemnego.


Dzięki temu dachówka ceramiczno-metalowa nadaje pokrytemu nią domowi klasyczny charakter. Posypka ceramiczna sprawia wrażenie jakby chroniła stabilnie zadaszony nią dom od wielu lat. Dachówka ceramiczno-metalowa idealnie nadaje się do pokrycia domów zlokalizowanych na wsi, a nawet w podmiejskich kameralnych osiedlach. Z drugiej zaś strony może być stosowana do wymiany dachów w starszych dzielnicach miast, gdzie dominującym pokryciem dachów jest tradycyjna dachówka.

Dachówka z posypką ceramiczną odznacza się uniwersalnością, łagodnymi krawędziami i atrakcyjnym profilem. Jej estetyka zachwyca projektantów i inspiruje ich do rozwiązań odwołujących się do klasycznego budownictwa. Warto dodać, że dachówka ceramiczno-metalowa Gerard® Milano z posypką mineralną charakteryzuje się dużą trwałością oraz odpornością na czynniki pogodowe.

Kolorystyka:

gerard milano